Sklep z naturalnymi kosmetykami

Sklep z naturalnymi kosmetykami

Cześć. Podajcie adresy jakichś dobrych sklepów internetowych oferujących szeroki wybór kosmetyków naturalnych?

Grudziii2

Posty: 2

 
Moim zdaniem raz na jakiś czas powinnaś zmienić skład kosmetyku, żeby ciała nie przyzwyczaić za bardzo. Jednak habituacja występuje praktycznie w każdej strefie pielęgnacyjnej.

serum45

Posty: 8

 
Jeszcze spróbuj dietę udoskonalić, nawet coś płatnego, ale się przekonaj, czy nie masz trądziku od złego odżywiania. Tak też się zdarza.

MsIp

Posty: 12

 
Mam od nich tonik, dwa olejki do twarzy, teraz balsam dokupiłam i masło kawowe. Jeszcze z takim się wcześniej nie spotkałam. Uwielbiam ten zapach.

labuh

Posty: 4

 
Znam ten sklep od dawna. Niektóre grupy dermokosmetyków, jako pierwsi wpuszczali na rynek, jak jeszcze nikt nie wiedział, co to jest kosmetyk naturalny :)

TomekK

Posty: 6

 
Bardzo ciekawa sprawa to masło waniliowe na skórę, a nie jest wcale takie drogie https://e-naturalne.pl/pl/c/Masla/19. Miałam sporo syfków w okolicy biustu i właśnie masło pomogło. Masa witaminy E podobno, więc się przydaje do tworzenia warstwy ochronnej dla skóry. Jak się regularnie smaruję to czuję taką warstwę nawilżającą przez cały dzień praktycznie, miłe uczucie. No i ten zapach. Absolutnie rewelacyjny.

alidoddo

Posty: 10

 
Najpierw kąpiel z glinką, później pielęgnacja reszty ciała, bo lepiej kosmetyki się wchłaniają.

roudee

Posty: 2

 
Kosmetyki trzeba testować, w tym nowe składy, bo skóra naprawdę różnie reaguje. Czasami człowiek trafi na coś nowego i jest odkrycie, a na innego nie zadziała. W tym sęk.

awertoss

Posty: 7

 
Dzięki, że rozwinęłaś. A możesz napisać, jak jeszcze sobie radzisz z rozstępami, czy to Twój jedyny sposób?

CHatka-eKo

Posty: 2