kto dzwonił z UK, gdzie warto ?

kto dzwonił z UK, gdzie warto ?

Jak sprawdzacie numery telefonów z Anglii. Nie za niesłychanie wiem, co zrobić a mnóstwo się nasłuchałem o problemach z tymi numerami.

qwed

Posty: 3

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma kłopotów, bowiem nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, niemniej jednak w telewizji słyszałem, iż jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, iż nie mam z tym żadnych kłopotów.

Klara323

Posty: 3

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, jakie znamy. Jeżeli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeżeli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wówczas oddzwaniamy.

Grabow12

Posty: 2

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na istotny telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

090913123

Posty: 2

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, ale zawsze trzeba to sprawdzać. Jeśli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj bardzo duże zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

Grabow12

Posty: 4

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem bardzo zadowolony. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to bardzo proste do zrobienia.

Sagerrak

Posty: 14

 
Różnie to bywa, wobec tego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, iż nie cieszymy się, iż ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, iż można sprawdzić numer telefon i wówczas wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

beata77

Posty: 16