przewozy do Niemiec, gdzie szukać ?

przewozy do Niemiec, gdzie szukać ?

Chciałabym odnaleźć porządnego przewoźnika, który oferuje busy do Niemiec w rozsądnych cenach. jeżdżę kilka razy w roku za granicę i jeszcze nie odszukałam fajnego przewoźnika. Wszyscy się spóźniają i są niemili. Może wy mi coś polecicie?

juron

Posty: 1

 
Ja lubię busy do Niemiec pomorskie. Zawsze jak zamawiam stamtąd firmę to mam miłą podróż. Ja nie korzystam z jednego przewoźnika tylko z kilku. Zawsze zamawiam busa, jak znajdę jakikolwiek numer.

Jasio234

Posty: 2

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, ja również jeżdżę tym rodzajem komunikacji. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to jest ona lepsza niż w autokarze.

Zdzichu

Posty: 3

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec, ponieważ zawsze śpię te kilka godzin w podróży. Ja nigdy nie jeździłem z jednym przewoźnikiem, więc nie mogę Ci nic konkretnie polecić. Jednakże jak polecicie idealne przewozy to będę jeździć jednym cały czas.

Kitas

Posty: 3

 
Mogę polecić Ci sprawdzoną firmę, z którą jeżdżę już od jakiegoś czasu. Po linkiem znajdzesz przewozy do Niemiec https://www.beatabus.pl. Wykonują kursy z adresu pod adres, więc to jest bardzo wygodne.

090913123

Posty: 4

 
Busy do Niemiec jeżdżą każdego dnia, zatem bez problemu znajdziesz jakiegoś przewoźnika. Ja zawsze uważam na flotę pojazdów. Poszukuję busa, który będzie wygodny. Nienawidzę siedzieć długo w jednej pozycji, a w poniektórych busach rozkładają się fotele.

Bialy_Wilk

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o busy do Niemiec to ja zawsze brałam pierwsze lepsze ogłoszenie, aby jak najszybciej wrócić do domu. Jednak jak ostatnio staliśmy 10 godzin w zepsutym samochodzie, to teraz sprawdzam flotę pojazdów.

seniorek6

Posty: 27

 
Jeśli chodzi o przewozy do Niemiec to warto zwracać uwagę na wyposażenie busa. Ja zawsze zwracam uwagę, aby fajnie przeżyć kilkugodzinną drogę.

Klara323

Posty: 2

 
Dla mnie nie ma problemu, aby zamówić jakiekolwiek busy do Niemiec. Nie muszę nie wiadomo jakich informacji szukać na ich temat.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Przewozy do Niemiec organizowane są codziennie, zatem możesz prawie jechać każdym busem, Jeśli chodzi o konkretnego przewoźnika, to ja Ci nic nie pomoge. Zawsze jeżdżę inną firmą.

Niciuśś98

Posty: 5