sosna green twist, znacie sklep?

sosna green twist, znacie sklep?

Poszukuje sklepu ogrodniczego online, który ma bardzo duży wybór iglastych roślin. Nie wiem jeszcze, co zamówię, dlatego chce zobaczyć, co ciekawego jest na rynku.

3czex

Posty: 1

 
Mamy świerki rydal i rosną bez problemów. Warto zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, bo wtedy na pewno wyrosną.

Klara323

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o sosna carsten sadzonki to polecam to https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-kosodrzewina-Carsten-C5/6702, a zobaczycie, iż było warto. Super propozycja od doświadczonego sklepu internetowego.

namok

Posty: 2

 
Bardzo podoba mi się w ogrodzie sosna pusch, zatem jeżeli chcecie mieć piękną roślinę to się na nią zdecydujcie. Rzeczywiście pożądane byłoby wydać to sosnę swoje pieniądze.

mack

Posty: 17

 
Długo poszukiwałem świerkowych sadzonek, ale wreszcie natrafiłem na jakiś sklep internetowy. Nie pamiętam dokładnie jego nazwy, ale dokładnie wszystko sprawdzę. Propozycja była rzeczywiście niesłychanie duża i dobrze opisana.

gregBard

Posty: 10

 
U mnie od lat króluje świerk hermann naue i nie chcę innego. Wiem, że odmian świerka jest bardzo dużo, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Mnie się iglaste drzewka i krzewy bardzo podobają, dlatego mamy różne jałowce i cyprysy. Mało przy tym chodzenia, ale za to efekt są super, dlatego polecam i Wam takie rośliny.

Soryuj

Posty: 2