namioty uprawowe led, poszukuję sklepu !

namioty uprawowe led, poszukuję sklepu !

Kto ma growbox w domu albo w firmie? Słyszałem, że dzięki tej szafie można naprawdę wiele zyskać, jeśli chodzi o rośliny, ale nie za bardzo się na tym znam, dlatego pytam Was.

Warussior

Posty: 1

 
Korzystałem z pomocy producenta zestawów growbox ze strony https://flo-grow.eu i jestem zadowolony. Mają różne modele szaf w przeróżnych cenach, dlatego dopasowanie czegoś dla siebie nie jest trudne.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Sam robiłem sobie growbox, albowiem wyszło mi taniej. Wszystko zależne jest od tego, do czego konkretnie ma to być użyte? Jak do amatorskiego użytku to można wykonać samemu.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to są dostępne namioty uprawowe w zestawach z oświetleniem. Nie wiem ile kosztują, ale myślę, że za kilka tysięcy złotych coś takiego można zamówić. Oczywiście pod warunkiem, że będzie nam się takie urządzenie zwracało. Wszystkie koszty trzeba sobie bardzo dokładnie przeliczyć i wtedy się tego dowiemy.

Klara323

Posty: 4

 
Jeśli ktoś chce zamówi sobie jakiś gotowy zestaw to można to zrobić przez Internet. Wystarczy odwiedzić stronę internetową producenta i sprawdzić, co ma.

Boberek

Posty: 10

 
Znajomy ma sporo takich namiotów uprawowych led i jest bardzo zadowolony. Na nieszczęście nie powiem Wam skąd ma te namioty, bowiem się tym nie interesowałem.

Kaazz

Posty: 3

 
Ogrodnictwo to nie jest moja pasja, ale chyba ojciec miał coś takiego w domu. Było to nawet estetyczne w formie szafy wykonanej z płyty. Muszę go zapytać jak to wygląda.

Grabow12

Posty: 3

 
Jeżeli ktoś chce zamówi sobie jakiś gotowy zestaw to można to zrobić przez Internet. Wystarczy odwiedzić stronę internetową producenta i sprawdzić, co ma.

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Wiele osób w takich namiotach uprawowych led ma konopie lecznicze. W naszych warunkach nie chce za dobrze rosnąć na zewnątrz. To, zatem indoor to najlepsze rozwiązanie i mnóstwo osób na tym wiele zyskało. Można niewątpliwie w takich namiotach uprawiać również różne rośliny wystarczy tylko wybrać należyte oświetlenie.

labuh

Posty: 2