meble na wymiar Gdańsk

meble na wymiar Gdańsk

Możecie mi podpowiedzieć, jak się zabrać za zamawianie mebli na wymiar i jak rozpoznać w ogóle dobrego wykonawcę?

Ptaszek22

Posty: 1

 
Meble na zamówienie i tak podnoszą wartość nieruchomości, więc moim zdaniem warto w minimum średni budżet celować, reprezentacyjne meble. Sprawdzi się nawet przy ewentualnej sprzedaży mieszkania.

Kitas

Posty: 4

 
Raczej teraz się wywiązują terminowo z realizacji, natomiast bardziej zdalny kontakt, wszystko załatwiane online. Reszta bez zmian, czyli cały proces produkcyjny. Możesz spokojnie rozmawiać, nawet w tym momencie funkcjonowania gospodarki.

Klara323

Posty: 2

 
Byłem na bezpłatnych konsultacjach z ich projektantem i czekam na podpisanie umowy. Ogólnie ogarnięci ludzie. Dzięki za kontakt.

GGregbard

Posty: 8

 
Z Trójmiasta Lowen, a co do zamawiania mebli to wizualizacje obowiązkowo, najlepiej również bezpłatne spotkanie z projektantem. Materiałów cała masa do dyspozycji, więc musisz się zastanowić nad budżetem i oczekiwaniami jakościowymi. W tym momencie to można optymalizować i to bardzo mocno.

Black_Riot

Posty: 4

 
Pracują z konglomeratami wszystkich producentów praktycznie, więc opłaca się przejrzeć katalog, inspiracje na FB i ocenić, czy ten styl projektowania się podoba.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Zawsze lubiłem kuchnie z wyspami. Profesjonalny wygląd, a nie wydajesz na taką aranżację kosmicznych pieniędzy, więc tym bardziej na plus.

Kitas

Posty: 4

 
Fronty lakierowane mat najlepiej według mnie wyglądają, a z dodatkowym oświetleniem ledowym, jakimiś taśmami to już w ogóle nowoczesny styl. Polecam takie podejście.

Marioleczka

Posty: 3

 
Ciekawa galeria. Zobaczyłem akurat rozwiązanie, które bardzo mi się podoba i pewnie umówię się niedługo na konsultacje. Dzięki.

namok

Posty: 3