gdzie kupić drzwi

gdzie kupić drzwi

Dajcie mi wskazówki dotyczące wyboru drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych. Planuję remont, ale już chciałbym zrobić odpowiednie zakupy, żeby wszystko dotarło na czas.

Damiano2

Posty: 1

 
Możesz zamówić z przeszkleniem drzwi dębowe, żeby sobie udoskonalić aranżację, ogarnąć bardziej nowoczesny klimat, bo to też da się zrobić.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Też słyszałam wiele dobrego o dębowych drzwiach i przyznam, że się sprawdziły. Spory ciężar, naturalne właściwości antywłamaniowe. Posprawdzaj tylko zawiasy, klamki, czy wszystko dobrze chodzi i nic w transporcie się nie uszkodziło, ale to bardzo rzadkie.

barbarzy

Posty: 12

 
Moim zdaniem fajne drzwi wewnętrzne, dębowe http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-wewnetrzne.html, od producenta Revia. Mają też drzwi coś na granicy harmonijkowych, tylko drewniane, otwierają się w nietypowy sposób, więc sobie wstawiłam do łazienki. Jak remont robisz na bazie sztukaterii, betonu, albo innych mocno naturalnych materiałów to drzwi dębowe, jak najbardziej się sprawdzą. Nie przepłacisz też, jak porozmawiasz bezpośrednio z producentem. Oni dodatkowo transport biorą na siebie, bez pośredników. W okolicach Częstochowy dowożą bezpłatnie.

sgemino

Posty: 20

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

Klara323

Posty: 2

 
Drzwi montuj od zewnątrz, rozumiesz? Żeby sobie oszczędzić metraż. Ci, co do wewnątrz drzwi otwierają to tracą niepotrzebnie przestrzeń. Dla mnie to nigdy nie miało większego sensu.

Grzybeczek

Posty: 2