rzeczoznawca majątkowy w Myślenicach, która firma?

rzeczoznawca majątkowy w Myślenicach, która firma?

Mam pytanie dotyczące rzeczoznawcy majątkowego. Czy ktoś z was korzystał z usług w Myślenicach. Polecacie kogoś?

asczas34

Posty: 3

 
Nie polecam na szybko. Wycena domu wymaga czasu i faktycznie rzetelnego podejścia do sprawy. Znajoma zleciła ekspresową wycenę i niestety okazała się mało poprawna :( Z Myślenic nie znam żadnej firmy, natomiast z okolic mogę polecić kogoś wiarygodnego.

dof77

Posty: 8

 
Tutaj masz link do rzeczywiście sprawdzonego rzeczoznawcy majątkowego w Myślenicach https://www.tmlnieruchomosci.pl. Znana i ceniona firma, jakiej można zaufać. Są profesjonalistami.

Dobre-czapunie

Posty: 5

 
Szukam rzeczoznawcę majątkowego, który działa w okolicach Myślenic. Widzę, iż tu już ktoś pisał z podobnym problemem. Ja również jestem w niemałej kropce, albowiem wycena potrzebna mi jest na wczoraj :(

dzbanuś_!

Posty: 5

 
Tak zrobię. Tak czy inaczej, już jest trochę za późno na tego rodzaju usługę. Mam nadzieję, że sprawa zakończy się z korzyścią dla mnie. Jak coś, na pewno odezwę się, jak została wykonana wycena działki w Myślenicach.

Nimert56

Posty: 14

 
Napisz, bo to temat, który mnie również interesuje. Nie chciałbym sięgnąć z usługi, której potem będę żałować. Muszę dokonać wyceny mieszkania w Myślenicach, więc podpinam się pod temat i z góry dziękuję za odzew.

saradonin

Posty: 10

 
Trafiłam na wspaniałego rzeczoznawcę. Po pierwsze wszystko mi wytłumaczył. Dokładnie opisał kryteria, jakimi się posługiwał. Jestem pewna jego rzetelnej usługi. Uważam, że nie ma to jak znaleźć specjalistę od wyceny domu i zostawić sprawę jemu. Jeśli chodzi o Myślenice, to na pewno odnajdziesz tu kilka dobrych firm.

apepsi1983

Posty: 6