mieszkania na sprzedaż warszawa, co polecicie ?

mieszkania na sprzedaż warszawa, co polecicie ?

Opłaca się dodawać nieruchomości do darmowych portali? Ktoś tam w ogóle zagląda? Mam kilka mieszkań i zastanawiam się jak zaoszczędzić pieniądze na wystawianiu ogłoszeń. Co im możecie doradzić?

esdoen1

Posty: 1

 
Mnie się udało tanio kupić mieszkanie w Warszawie, ale polowałem całymi dniami na ogłoszenia. Już mi się to po nocach śniło, ale zaoszczędziłem bardzo dużo pieniędzy. Jeśli chcecie zaoszczędzić to trzeba szukać i szukać. Tylko uważajcie żebyście od tego szukania nie oszaleli.

Jumer45

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o pałace i zamki na sprzedaż to widziałem je tutaj https://houser.pl. Nie ma ich sporo, bowiem kilka sztuk, ale to specyficzny rodzaj nieruchomości, dlatego w setkach się nie będą pojawiać w sprzedaży.

norBoro

Posty: 24

 
Ogłoszeń jest bardzo dużo, dlatego na spokojnie można znaleźć mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy, a tym bardziej gotówki to na pewno znajdzie coś dla siebie. Sam tak szukałem i miałem na jednym z portali dziesiątki ogłoszeń, z których wytypowałem trzy i jedno ostatecznie udało mi się kupić.

lary0071

Posty: 6

 
Mnie się udało tanio kupić mieszkanie w Warszawie, niemniej jednak polowałem całymi dniami na ogłoszenia. Już mi się to po nocach śniło, niemniej jednak zaoszczędziłem bardzo wiele pieniędzy. Jeśli chcecie zaoszczędzić to trzeba szukać i szukać. Tylko uważajcie żebyście od tego szukania nie oszaleli.

Jasiu560

Posty: 7

 
Ogłoszeń jest niesłychanie dużo, dlatego na spokojnie można odnaleźć mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy, a tym bardziej gotówki to na pewno znajdzie coś dla siebie. Sam tak szukałem i miałem na jednym z portali dziesiątki ogłoszeń, z których wytypowałem trzy i jedno ostatecznie udało mi się nabyć.

juron

Posty: 11

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, ale wieży mi brakuje. Niestety mam małą kawalerkę, ale kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, że wygram. Wtedy sprawdzeń piękne zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

Kaazz

Posty: 11