szukam dobrych kosmetyków nturalnych

szukam dobrych kosmetyków nturalnych

W jaki sposób dopasowałyście skuteczne kosmetyki do cery dojrzałej? Sporo rozwiązań na rynku i nie wiem do końca, jak podejść do zakupu. Nie chcę też ryzykować dziwnym składem, ale jak potwierdzić, czy konkretny preparat zadziała?

Booss23

Posty: 1

 
Używam od niedawna kosmetyków z kamelią japońską, całkiem fajne odkrycie https://naturikke.pl/produkt/krem-na-mily-poczatek-dnia-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym-2/. Widzę, że działa, bo wygładza. Nie czuję, że skóra się tak bardzo marszczy po całym dniu. Po miesiącu stosowania, może trochę ponad kilka osób zauważyło, że mam bardziej zrelaksowaną twarz, nie wyglądam na taką znerwicowaną i coś w tym faktycznie jest. Polecam spróbować, bo nie jest drogo, marka przemyślana, dość zróżnicowana pod kątem składu.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Większość kosmetyków naturalnych działa dopiero po miesiącu, u niektórych kobiet po 20 dniach, bo to wynika z przejścia składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Musisz jednak chwilę poczekać.

namok

Posty: 10

 
Rozmawiałam z przedstawicielem marki, o coś pytałam i przyznam, że dostałam bardzo rozbudowaną odpowiedź. Doceniam podejście.

Black_Riot

Posty: 2

 
Cieszę się, że coraz więcej dobrych, polskich marek na rynku kosmetycznym powstaje. Przede wszystkim zapewniają znacznie korzystniejsze cenowo warunki pielęgnacji, a praktycznie tożsame z droższymi zabiegami medycyny estetycznej. Niedługo niektóre kosmetyki w efektywności przegonią niektóre twarde terapie, co już powoli widać.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Też używam tych kosmetyków i mogę potwierdzić wszystko, o czym koleżanka wspomniała. O tyle dobrze, że na Allegro wszystko jest praktycznie, albo w popularnych drogeriach. Jak masz jakieś karty rabatowe, czy punkty to tym lepiej wyjdzie cenowo.

sgemino

Posty: 5

 
Dzięki za wskazówkę. Na pewno sprawdzę, bo właśnie też uważam, że takie ciekawe technologie trzeba przetestować. Całe życie praktycznie borykam się z problemami dermatologicznymi. Powoli mam dość.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Bezkonkurencyjne kosmetyki, a widziałam, że czasami na dość niezłych promocjach występują. Wydaje mi się, że sporo rzeczy zaczerpnęli z azjatyckich technik pielęgnacyjnych, ale to bardzo dobrze.

andrzej99

Posty: 8

 
Zaskakująco niska cena za krem z takim składem. Muszę sprawdzić. Dzięki.

Pyszności2

Posty: 10