wirtualne biuro w Warszawie, gdzie warto ?

wirtualne biuro w Warszawie, gdzie warto ?

Mam pytanie o wirtualne biuro w Warszawie. Widzę, że jest ich mnóstwo. Czym kierować się przy wyborze? Jak się znacie, to napiszcie co i jak. A może macie coś konkretnego do zaproponowania? Z góry bardzo dziękuję.

alidomas4

Posty: 6

 
Tak też myślałam, że będę musiała podjąć właśnie taką decyzję. Pewnie na samym początku będzie to bardzo opłacalne rozwiązanie. Mam już na oku jedno takie wirtualne biuro w Warszawie śródmieściu. Będę się kontaktować. Jak jakieś polecacie, dajcie znać. Dziękuję :)

Milenoss

Posty: 6

 
Przeglądałem już różne oferty, ale nadal nie wiem, które wirtualne biuro w Warszawie wybrać. Muszę z przykrością stwierdzić, iż tam, gdzie istnieje możliwość wynajęcia biura na godziny, jest sporo drożej. Może coś możecie polecić. Piszcie, bowiem pewnie nie tylko ja jestem zainteresowany tym rozwiązaniem.

ciopix

Posty: 6

 
Dokładnie, bo ja też. Ale wydaje mi się, że biuro na godziny to chyba fajna opcja. Może się przydać. W domu trudno spotykać się z klientami. Taki sposób nie bardzo mi leży. Również przeglądałem oferty i znalazłem jedno takie biuro wirtualne w Warszawie, gdzie ceny są całkiem spoko. Widzę, że to mocno konkurencyjna branża.

bartek33

Posty: 13

 
A jak sprawa wygląda z umową? Czy obowiązuje jakiś konkretny z góry określony minimalny czas? Nie wiem, czy takie biuro wirtualne sprawdzi się akurat w przypadku mojej firmy, więc nie chciałbym wiązać się długoterminową umową.

kulpaa45

Posty: 6

 
Sprawdź sobie ofertę w tym biurze wirtualnym http://www.city-office.pl/wirtualne-biuro/. To sławne czołowe biuro w stolicy. Mają wszystko, co konieczne jest firmie na samym starcie, ale też później. Korzystam i jestem zaspokojony.

bruklin187

Posty: 10

 
Z własnego doświadczenia radzę zwrócić spostrzeżenie na wirtualny adres w Warszawie. W samym centrum może zapłacisz wiecej, lecz każdy klient będzie wiedział, gdzie odnajduje się twoje biuro. Zadbasz w ten sposób o postrzeganie twojej firmy. U mnie było podobnie :) W centrum odnajdziesz mnóstwo ciekawych ofert. Pozdrawiam.

VVVV1

Posty: 21