Naprawa ploterów, znacie coś?

Naprawa ploterów, znacie coś?

Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z serwisami ploterów? Chodzi mi o to czy ploter faktycznie zostanie poprawnie naprawiony i będzie prawidłowo działał?

Bryzyt1

Posty: 7

 
Gdy sam oddawałem ploter do naprawy to również zależało mi na jak najszybszym czasie i ploter dostałem z powrotem w ciągu dwóch dni od oddania go do serwisu.

kuBawodzu

Posty: 15

 
Moim zdaniem nawet nie ma sensu zastanawiać się nad odpowiednim serwisem ploterów ponieważ serwis: http://ploter.info.pl jest najlepszym w całym Poznaniu. Korzystałem z wielu serwisów i jedynie ten w pełni profesjonalnie podszedł do naprawy i oprócz tego urządzenie naprawił bardzo szybko co dodatkowo zredukowało poniesione straty.

Biforr23

Posty: 17

 
Jeśli tak jak mówisz zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy to w mojej opinii zdecydowanie się na oddanie plotera do naprawy do serwisu ploterów HP jest najlepszym i dziś najtańszym rozwiązaniem.

file444

Posty: 17

 
Zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z niesprawdzonych serwisów ploterów ponieważ w przypadku nieodpowiednio przeprowadzonej naprawy serwisy takie mogą narobić mnóstwo szkód w urządzeniu.

Kaazz

Posty: 13

 
W swoim życiu niezwykle dużo razy korzystałem z serwisów oferujących naprawy ploterów i muszę Ci powiedzieć żebyś korzystał jedynie z serwisów specjalizujących się w ploterach konkretnej marki ponieważ masz największą szansę na prawidłową naprawę urządzenia.

miga

Posty: 29

 
Z tego względu, że ploter nie należy do najtańszych urządzeń zakup nowego w przypadku awarii poprzedniego jest moim zdaniem dość kiepskim pomysłem. Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę poprzedniego plotera.

Bączeak

Posty: 16

 
Zdecydowanie polecam Ci udanie się do serwisu ploterów HP aby nawet zapoznać się z proponowanymi cenami napraw poszczególnych usterek.

E-GOista

Posty: 20