biżuteria damska

biżuteria damska

Mam ostatnio w głowie multum koncepcji dotyczących tworzenia biżuterii. Szukam sklepu w którym znajdę ciekawe komponenty – pióra koguta, zawieszki, perły, koraliki..i tak dalej. Mogę na was liczyć? :) gdzie robicie takie zakupy?

Fifeczek2

Posty: 13

 
Nie tak dawno mnie naszło, żeby się zabrać za tworzenie swojej biżuterii i już mam kilka sukcesów na koncie – dwie bransoletki i pierwsze kolczyki zrobione;) Głównie bazowałam na materiałach, które miałam w domu, nie zamawiałam nic specjalistycznego. Wszystko przede mną.

icee

Posty: 31

 
Gdzieś ktoś mi udostępnił na fejsie ostatnio zdjęcia bardzo ładnej biżuterii hand made i naprawdę zaskoczyło mnie, że ze zwykłych elementów typu – jakieś kryształki, kawałem drucika można takie cuda spreparaować ;>

joziaaaaq23

Posty: 12

 
Kiedyś się trochę bawiłam w rękodzieło, ale jakoś mi przeminęło z wiatrem ;P czasu zaczęło brakować i tak jakoś powoli od tego odeszłam, ale może pora wrócić? ;>

Joe

Posty: 12

 
Hej. Chciałabym coś doradzić, ale akurat tutaj to moje rozeznanie jest mizerniutkie ;P Mogłabym popytać ewentualnie znajomych przez FB, ale wątpię, że ktoś coś będzie wiedział.

pawel253

Posty: 26

 
No jakby nie było od jakości elementów dużo zależy. Dobry pomysł jest ważny, ale jeśli będzie źle przygotowana, źle złożona biżuteria to nawet pomysł się nie obroni sam.

Cigerko

Posty: 22

 
Powiem Ci, że mam podobny problem. Ostatnio kupiłam bigle w jednym sklepie online to jak do mnie dotarły to się płakać chciało tylko...chińszczyzna czystej wody ;/

qwed

Posty: 18

 
Oo, ja to mam koleżankę, która zajmuje się produkcją biżuterii i też ją sprzedaje, i co jak co ale na brak zbytu nie narzeka. Podpytam ją skąd bierze materiały. Pzdr.

E-GOista

Posty: 20

 
Bardzo ładną biżuterię już gotową, jak też elementy do jej przygotowania można znaleźć w serwisie sklepu New Craft (www.newcraft.eu). Odkryłam ich przez przypadek jakoś pół roku temu i w zasadzie tylko stąd zamawiam. Kolczyki, bransoletki, broszki, naszyjniki – zaopatrzyłam się tutaj kompleksowo na przestrzeni tych kilku miesięcy :P Mąż nie jest z tego zadowolony do końca :P

Dm3ye

Posty: 23

 
Ja to różnie kupuję takie komponenty, w zależności czego aktualnie potrzebuję – rzemienia, czy może korali. Staram się szukać w różnych sklepach i sobie porównywać ceny, jakość itd.

MBsmoke

Posty: 24