biżuteria ze srebra Białystok

biżuteria ze srebra Białystok

Biżuteria srebrna – gdzie polecacie zamawiać internetowo? Nie chciałabym się dać wrobić w jakieś podrabiane srebro, dlatego wolę popytać. ;)

Acclaim

Posty: 23

 
Ech, moja żona to jest ekspertem na tematy związane z biżuterią i jubilerami, więc ją by trzeba było zapytać. Szkoda tylko, że nie ma tutaj swojego konta, bo by Ci walnęła wykład ;D

345_@i

Posty: 20

 
Wybór jest duży, ale trzeba mieć trochę w portfelu, żeby faktycznie poszaleć. Ja to ogólnie lubię kupować w galeriach w sieciówkach. Mam przynajmniej w jednym centrum handlowym dostęp do projektów różnych marek.

eplaya

Posty: 23

 
Ze dwa miesiące temu moja żona miała urodzinki to jej kupiłem złote kolczyki i prezent został przyjęty z niesamowitą radością ;)) Muszę częściej jej biżuterię kupować z tego wynika :D Co do sklepu to ja akurat zamawiałem ze strony www.markobizuteria.pl. Nie znam się, ale wydaje mi się, że na tle innych jubilerów to mają wyjątkowo oryginalne projekty biżuterii.

MBsmoke

Posty: 24

 
Przypomniało mi się jak my szukaliśmy obrączek ślubnych...ale było zamieszania. Tyle modeli, tyle wzorów, a budżet mieliśmy ograniczony :P ale jakoś udało się kupić w miarę rozsądnie jeśli chodzi o cenę.

eloop

Posty: 15

 
Mnie męczy żona żebym jej nowe kolczyki kupił, także sam teraz się rozglądam za jakimś jubilerem. W sumie to pokazywała mi ostatnio w necie jakie wzory ją interesują, ale nic z tego nie zapamiętałem :PP Jakieś złote, tyle wiem. I drogie...

file444

Posty: 17