jakość powietrza a bieganie, opinie

jakość powietrza a bieganie, opinie

Znacie może strony, na której znajdę kalkulator BMI? Czy pożądane byłoby korzystać z tego typu kalkulatorów. Wydaję mi się, że mam niestety nadwagę.

MBsmoke

Posty: 1

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

Teraru

Posty: 3

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego należałoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo wiele informacji na ten temat, więc należałoby sobie przeczytać.

_oluś_

Posty: 18

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Rakewo

Posty: 2

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas ogromnego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

Yymyasui

Posty: 2

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

aLaryno

Posty: 2

 
Powiem Ci, iż kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz znaleźć najważniejsze informację, a także skorzystać z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

Jasio234

Posty: 3

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

Klara323

Posty: 3